Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NBA ma wznowić rozgrywki 31 lipca 2020
#1
Została podana wstępna data wznowienia sezonu NBA 2019-20. Zgodnie z tymi ustaleniami, 22 drużyny (z 30 rozpoczynających sezon NBA) mają wrócić do gry 31 lipca 2020.

Władze ligi postanowiły, że sezon dokończą te ekipy, które są w "ósemce" oraz te, które tracą do ósmego miejsca najwyżej 6 zwycięstw, stąd tak dziwny podział.

Konferencja Wschodnia (9 zespołów): Milwaukee Bucks, Toronto Raptors, Boston Celtics, Miami Heat, Indiana Pacers, Philadelphia 76ers, Brooklyn Nets, Orlando Magic i Washington Wizards;

Konferencja Zachodnia (13 zespołów): Los Angeles Lakers, LA Clippers, Denver Nuggets, Utah Jazz, Oklahoma City Thunder, Houston Rockets, Dallas Mavericks, Memphis Grizzlies, Portland Trail Blazers, New Orleans Pelicans, Sacramento Kings, San Antonio Spurs i Phoenix Suns
Odpowiedz
#2
czytałem artykuł że będzie wiele udziwnień, ale najważniejsze, że w ogóle będzie.
Odpowiedz
#3
Dwa miesiące przy tym co się teraz dzieje to szmat czasu. Nie zdziwię się jak do tego czasu odwołają sezon.
Odpowiedz
#4
Czytałem właśnie że Kyrie Irving chce bojkotu startu ligi, a co ciekawsze podobno proponował kolegom z Brooklyn Nets założenie własnej ligi lol
Odpowiedz
#5
@herushki Nie wiem w jakim on świecie żyje, ale może obudzi się jak go sami wywalą z ligi Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości